AutoTeam Hakkında

AutoTeam Hakkında

AutoTeam, TSE sertifikası sayesinde üretici garantisini bozmadan, kaliteli ekipman ve orijinal yedek parçalar ile tüm marka ve modeldeki araçlara tamir ve bakım hizmeti sunan sektördeki öncü kuruluşlardan biridir.

Dünyanın lider otomotiv tedarikçisi Bosch’un ödüllü servis standartları ile uzun yıllara dayanan tecrübemizin birleşiminden doğan ayrıcalıklı hizmet, servisin kapısından ilk girdiğiniz andan itibaren size kendini hissettirir. Her biri alanında uzman donanımlı teknisyenlerden oluşan ve yeni teknolojilere bütünüyle hâkim olan servis ekibimiz, bu ayrıcalığı size tüm süreç boyunca hissettirmek ve memnuniyette sürekliliği sağlamak için özenle çalışır.
 
Üstün Teknolojili Arıza Tespit Ekipmanları
AutoTeam’de, teknolojinin sağladığı olanaklardan maksimum düzeyde faydalanılır. En yeni teknolojiler konusunda güncel bilgilere sahip servis ekibimiz, muhtemel arızaları bulmak ve bunları kalıcı şekilde düzeltmek için en güncel arıza tespit ekipmanlarını kullanarak aracınızın tüm sistem ve bileşenlerini kontrol eder. Size güvenli bir sürüş sağlamak ve aracınızı her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı hale getirmek için bilgi ve tecrübesini üstün teknolojili ekipmanlar ile destekleyen uzman ekibimiz, hızlı tespit ve doğru çözüm yaklaşımı ile hata payını ve gereksiz müdahale riskini ortadan kaldırır.
 
Eğitimli ve Tecrübeli Teknisyenler
AutoTeam’de yüksek standartlı hizmette istikrar sağlamanın birincil kuralı sürekli gelişimdir. Bu kurumsal felsefeden hareketle, araç tamir ve bakımında bir numaralı tercihiniz olmak için durmaksızın çalışır, sektörel gelişmeleri yakından takip ederiz. Donanım ve uzmanlık konusunda hep daha ileriyi hedefleyerek, servisimizdeki tüm teknisyenlerimizi yıl boyunca çeşitli eğitimler ile destekleriz. Uzun yıllara dayanan tecrübesini mesleki becerilerini geliştiren eğitimler ile güçlendiren uzman servis ekibimiz, edindiği tüm donanım ve tecrübeyi en etkin şekilde kullanarak size en hızlı, en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmaya odaklanır.
 
Zaman ve Maliyet Tasarrufu
AutoTeam’de, %100 müşteri memnuniyeti esastır. Aracınıza ihtiyacı olan müdahaleyi en kısa sürede ve en avantajlı fiyatlarla yapmak ve ilk andan itibaren sizi ailemizin bir üyesi, aracınızı da kendi aracımız gibi görmek kazandığımız memnuniyet ve güvenin başlıca anahtarıdır. Mini onarım ya da periyodik bakım, yağ değişimi ya da klima tamiri, aracınızın ihtiyacı ne olursa olsun, teknisyenlerimiz sorunları kısa zaman içerisinde teşhis etme ve çözümleri saptayarak hemen uygulamaya geçme konusunda uzmandır. TSE garantili yüksek kaliteli hizmetle birleşen bu profesyonel yaklaşım, size hem zaman hem maliyet tasarrufu sağlar.